تبلیغات
تخصصی روانشناسی و مسائل زناشویی - چرا همسرتان از رابطه جنسی با شما امتناع می کند؟
 

چرا همسرتان از رابطه جنسی با شما امتناع می کند؟

نوشته شده توسط :roh ravan
یکشنبه 15 اردیبهشت 1392-11:35 ق.ظ

چرا همسرتان از رابطه جنسی با شما امتناع می کند؟

چرا همسرتان از رابطه جنسی با شما امتناع می کند؟
اگر تازه ازدواج کرده اید و همسرتان ، تقاضای شما را که به طبقه بالا بیاید و شب را با شما باشد رد می کند، سعی دارد به شما بگوید که هنوز آماده نیست تا با شما به خلوت بیاید.


بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و.... قابل مشاهده می باشد . سیمرغ با هدف پیش گیری از ایجاد این گونه مشکلات و با احترام به حریم خانواده ، جهت افزایش دانایی زوجهای جوان و کمک به بهبود واستحکام روابط همسران اقدام به تهیه و ارائه مطلب زیر نموده است
 
دراینجا چند دلیل  شایع که مردان به رابطه جنسی "نه" می گویند را بیان می کنیم و می گوییم که چگونه می توانید این حالت آنها را برگردانید تا به رابطه جنسی "بله" بگویند.

1 - از افسردگی رنج می برد
به گفته دیوید مکنزی درمانگر رابطه جنسی، افسردگی شدید یکی از عوامل شایع ناتوانی جنسی در آقایان است. مردان در تمام سنین، حتی در نوجوانی، ممکن است هنگام دست و پنجه نرم کردن با این اختلال روحی ، کاهش توانایی جنسی را داشته باشند.

راه حل :
کاری که باید انجام دهید، به یاد داشته باشید که افسردگی شدید یک بیماری جسمی است نه یک ضعف شخصیتی. منابع اینترنتی فراوان و قابل دسترسی وجود دارد که  که به شما و مردتان کمک می کند تا درک بهتری از افسردگی داشته باشید و بدانید که چگونه افسردگی در رابطه تان اثر می گذارد. کلید این مرحله صبر است، مخصوصا در طول مدت درمان، زیرا که  داروهای ضد افسردگی بسیار موثرند ولی باعث کاهش میل جنسی می شوند. اگر مردتان متوجه شده باشد که درمانش شدیدا در میل جنسی اش تاثیر منفی گذاشته و تداخل ایجاد می کند شاید مایل باشد که با پزشک صحبت کند.

2 - میزان هورمون تستوسترون مردتان پایین است
به گفته مکنزی هنگامی که آقایان سن 40سالگی را رد می کنند، از میزان هورمون تستوسترون بدن شان کاسته می شود. اگر این کاهش هورمونی به دفعات رخ دهد کم کم از میزان این هورمون کاسته شده و این مرد قدرت لازم برای انجام عمل جنسی را از دست می دهد. گاهی اوقات در بدن آقایان  افت میزان این هورمون خیلی سریع رخ می دهد. این موقعیت را اندروپاز می نامند و با علائمی نظیر از دست دادن انرژی، افسردگی و ناتوانی جنسی  همراه است.

راه حل :
کاری که باید انجام دهید، کم شدن میزان هورمون تستوسترون ، یک وضعیت خاص جسمی است و توسط دکتر قابل درمان است. اگر به وضعیت همسرتان مشکوک شدید که در حال تجربه کردن حالت اندروپاز و افت هورمون تستوسترون است و علائم مشابه را دارد، به او پیشنهاد بدهید که نزد دکتر رفته و آزمایش تستوسترون بدهد تا معلوم شود آیا کاهش میل جنسی اش به این دلیل است یا خیر.

3 - مردتان با انجام عمل جنسی مشکل دارد
به گفته مکنزی موضوع اختلال در حالت نعوظ و انزال زودرس در آقایان از مشکلات شایع است و مردی که این مشکلات را تجربه کرده از برقراری ارتباط جنسی مجدد خودداری می کند و ترس از این دارد که زن مقابلش را از خودش ناامید کند و زن فکرکند که او مردانگی ندارد
به گفته دیوید 28 ساله و موزیسین، این موضوع برای یک مرد خیلی سخت است که نتواند عمل جنسی را در رختخواب خوب انجام دهد و از اعتماد به نفس اش می کاهد. پسرها در طول رشدشان دائم از بازیگر شدن و عمل جنسی را خوب انجام دادن با یکدیگر صحبت می کنند. این بخشی از شخصیت پسرهاست.

راه حل :
کاری که باید انجام دهید، به گفته مکنزی مطرح کردن این موضوع با زن مقابلتان خیلی سخت است ولی سعی کنید آنرا مطرح کنید. اگر این مشکل حل نشود باعث رنجش دو طرف شده و رابطه ی آنها به شکست منجر می شود.
به گفته دیوید به این موضوع با دلپذیری نزدیک شوید. مثلا به مردتان بگویید " می دونی که دوستت دارم دیگه مهم نیست که چی پیش میاد." از این موضوع برای مردتان یک غول نسازید که اگر درست انجام نشود روی علاقه تان نسبت به او تاثیر می گذارد و دیگر مایل به ارتباط با او نیستید.

4 - مردتان درباره شغلش نگرانی های کاری دارد
نگرانی و استرس درباره مسایل کاری، باعث از بین رفتن میل جنسی شده و مخصوصا که آنها مایل باشند بر اساس ارزش کاری که انجام می دهند، موفقیت مساوی به دست آورند. به گفته دیوید " این حالت وقتی است که من احساس می کنم هیچ جا دلم نمی خواهد بروم و میل دارم که سرم را بیخودی با کارم گرم کنم و به یک مکان منفی رفته و چنبره می زنم و به رابطه  جنسی "نه" می گویم."

راه حل :
کاری که باید انجام دهید، درباره این موضوع خارج از اتاق خواب بحث کنید. به گفته دیوید درست قبل از خواب زمان مناسبی نیست که بخواهید خودتان را درگیر یک گفتگوی این چنینی بکنید و غرق در این مسائل شوید. در عوض متقابلا تصمیم بگیرید که درباره مسائل کاری او واینکه چه اتفاقاتی در زندگی کاریش می افتد در یک زمان مناسب با هم صحبت می کنید. از او بپرسید آیا در این زمانهای پر استرس او می توانید کاری برایش انجام دهید تا به او آرامش دهد. ولی حتما او را روشن کنید که مسائل کاری اش به روابط تان لطمه وارد می کند.

5 - مردتان کاملا بی رمق است
اگر مردتان بگوید که آنقدر خسته است که نمی تواند آخر شب به خلوت بیاید،  واقعا بی رمق است. دیوید می گوید: " اگر کمی خسته باشم، معمولا بخاطر این کار بیدار می مانم. ولی زمانهایی هم هست که آنقدر خسته ام که با مرده فرقی ندارم و نمی توانم به خلوت بروم."

راه حل :
کاری که باید انجام دهید، این مسئله را به خود نگیرید. به گفته مکنزی 98 درصد از مردانی که  وی بررسی کرده است، گفته اند که عدم علاقه به برقراری رابطه جنسی ربطی به همسرشان ندارد.
پی.جی با این موضوع موافق است." این موضوع که ممکن است همسرم آن را به خود بگیرد واقعا ناراحت کننده است، و من از اینکه خیلی خسته ام که نمی توانم به خلوت بروم احساس گناه می کنم. به جای آنکه شلوغ کنید و درگیری به راه بیاندازید، موقعیت را برای گفتگویی دوستانه آماده کنید و از مردتان بخواهید درباره آنچه در زندگی روزانه اش درحال رخ دادن است که باعث خستگی او و بی میلی اش به رابطه جنسی شده است، صحبت کند. ولی اگر این بی میلی او بیش از 6 هفته طول کشید، زمانش رسیده که به یک درمانگر یا دکتر متخصص مراجعه کنید.

6 - خیلی شتابزده رفتار نکنید
اگر تازه ازدواج کرده اید و همسرتان ، تقاضای شما را که به طبقه بالا بیاید و شب را با شما باشد رد می کند، سعی دارد به شما بگوید که هنوز آماده نیست تا با شما به خلوت بیاید.
پی.جی 29 ساله تولید کننده برنامه های اینترنتی می گوید: " مسائل عاطفی فراوانی وجود دارد که با همخوابگی دخیل است. چگونه می توانید با کسی که مدت کمی او را می شناسید رابطه تماسی اینقدر نزدیک برقرار کنید؟"

راه حل :
کاری که باید انجام دهید، سرعت رفتارتان را پایین بیاورید. این موضوع ممکن است علامتی باشد که آن مرد قبل از رابطه جنسی می خواهد به او زمان بدهید تا شما را بهتر بشناسد. پس از این تقاضای دعوت صرف نظر کنید و به یاد داشته باشید " ما مردها سوای دوست داشتن رابطه جنسی، در ورای آن نیز مسائل عاطفی را دنبال می کنیم."
منبع : salamatnews.com


livejasmin hack tool
جمعه 4 اسفند 1396 02:54 ق.ظ
چطوری این اولین بازدید من در وبلاگ شماست! ما هستیم
مجموعه ای از داوطلبان و شروع یک ابتکار جدید در یک جامعه در همان
موقعیت مناسب، جایگاه. وبلاگ شما به ما اطلاعات ارزشمندی برای کار بر روی داده است. شما کار برجسته ای انجام دادید.
weed
دوشنبه 30 بهمن 1396 09:15 ب.ظ
همسر و همسرم در اینجا با هم متفاوتند
آدرس وب و فکر من نیز ممکن است همه چیز را چک کنید. من دوست دارم آنچه را که می بینم اکنون دنبال کنم
شما. منتظر ماندگاری روی صفحه وب خود باشید.
ultimate tennis hack
دوشنبه 2 بهمن 1396 08:20 ب.ظ
وای! من واقعا از قالب / موضوع این وب سایت لذت بردم.
این ساده است، اما موثر است. بارها این سختی را برای به دست آوردن این "تعادل کامل" بین قابلیت استفاده و ظاهر عالی ارائه می دهد.
باید بگویم شما یک کار عالی با این کار انجام داده اید. علاوه بر این، وبلاگ در اپرا بسیار سریع برای من بارگذاری می شود.
وبلاگ فوق العاده!
Nintendo giveaway
جمعه 24 آذر 1396 08:11 ب.ظ
من می دانم که این سایت مقالات مرتبط با کیفیت و یا بررسی ها و اطلاعات اضافی را ارائه می دهد، هر وب سایت دیگری که می دهد، وجود دارد
این نوع چیزها در کیفیت چیست؟
cam4 tokens hack working undetectable.rar
سه شنبه 21 آذر 1396 08:32 ب.ظ
پست عالی من با چند مورد از این مسائل برخورد می کنم
همچنین..
imvu free credits
دوشنبه 13 آذر 1396 06:55 ب.ظ
اطلاعات عالی خوشبختانه من سایت شما را به صورت تصادفی (stumbleupon) یافتم.
من آن را برای بعد ذخیره کردم!
Nintendo giveaway
سه شنبه 7 آذر 1396 08:30 ب.ظ
با تشکر از نگارش شیوای شما. این در حقیقت یک بار بود
حساب کاربری سرگرمی آن. به نظر می رسد پیچیده تر ارائه شده مناسب تر است
از شما! به هر حال، چگونه میتوانیم در تماس باشیم؟
medicare supplemental insurance plans
جمعه 3 آذر 1396 07:12 ب.ظ
وقتی که من در ابتدا نظر دادم، بر روی گزینه «اطلاع از من وقتی نظر جدیدی اضافه شده است» را کلیک کرده و اکنون هربار کلیک کنید
یک نظر اضافه شده من چندین ایمیل با همان نظر دریافت می کنم.
آیا راهی وجود دارد که بتوانید مردم را از این سرویس حذف کنید؟
خیلی ممنون
is psychic real
سه شنبه 30 آبان 1396 08:00 ب.ظ
من می خواهم اطلاعات بیشتری کسب کنم؟ می خواهم بیاموزم
جزئیات بیشتر.
how much do std tests cost
جمعه 19 آبان 1396 07:12 ب.ظ
قطعا یک معامله بزرگ برای پیدا کردن در مورد این وجود دارد
موضوع. من واقعا همه ی نقاطی که ایجاد کرده ام را دوست دارم.
std testing
یکشنبه 14 آبان 1396 02:25 ق.ظ
سلام! آیا از توییتر استفاده می کنید؟ من می خواهم از شما پیروی کنم اگر این درست باشد.
بدون شک من از وبلاگ شما لذت می برم و منتظر جدید هستم
به روز رسانی
std testing price
یکشنبه 14 آبان 1396 01:05 ق.ظ
پس از آن، برخی پیشنهاد می کنند که نظر کارشناسانه ای درباره وبلاگ نویسی داشته باشند
او / او را به بازدید از این وب سایت، نگه دارید تا کار لذت بخش است.
best medicare supplement plans
پنجشنبه 11 آبان 1396 02:21 ق.ظ
من امروز بیش از سه ساعت در حال مرور آنلاین هستم، اما من
هرگز مقالات جالبی مثل شما یافت نشد اون به اندازه کافی برام ارزشمنده.
به نظر من، اگر همه صاحبان وب و وبلاگ نویسان مطالب خوبی در این زمینه انجام دادند،
اینترنت بسیار بیشتر از قبل خواهد بود.
best psychic readings
پنجشنبه 11 آبان 1396 01:42 ق.ظ
پس از بررسی برخی از مقالات در سایت خود، من صادقانه
مانند راه خود را از وبلاگ نویسی. من آن را به لیست نشانه های صفحه وبم نشانه گذاری کردم
و به زودی بررسی خواهد شد. لطفا وب سایت من را چک کنید
خوب و به من بگویید چی فکر میکنی
best psychic mediums
پنجشنبه 11 آبان 1396 12:48 ق.ظ
اوه خدای من! شخص مقاله قابل توجه! خیلی ممنون، با این حال
من با RSS شما مشکل دارم من نمی فهمم چرا من نمی توانم به آن بپیوندم.
آیا فرد دیگری مشکلاتی مشابه با RSS دارد؟
هر کسی که راه حل را می داند می تواند به شما مهربان باشد؟

با تشکر!!
ask a psychic question
چهارشنبه 10 آبان 1396 09:17 ب.ظ
سلام، من از مقاله شما لذت می برم.
من می خواهم یک نظر کوچک برای نوشتن شما بنویسم
chaturbate token hack online
سه شنبه 9 آبان 1396 06:07 ب.ظ
Hi my family member! I wish to say that this article is amazing, great written and come with approximately all vital infos.
I would like to see extra posts like this .
gemas gratis clash royale
دوشنبه 8 آبان 1396 02:52 ب.ظ
سلام، من فکر می کنم وبلاگ شما می تواند مشکلات مربوط به سازگاری مرورگر اینترنت باشد.
هنگامی که به وب سایت شما در Safari نگاه می کنم، با باز کردن در اینترنت اکسپلورر،
برخی از مسائل همپوشانی دارد من فقط می خواستم به شما سرعتی سریع بدهم
بالا به غیر از این، وب سایت فوق العاده!
std testing near me
دوشنبه 8 آبان 1396 02:20 ب.ظ
من هر بار این صفحه پست صفحه وب را به همه ایمیل فرستادم
دوستان من، از اینکه اگر بخواهید آن را بخوانید، دوستانم نیز خواهند بود.
real psychic readings
دوشنبه 8 آبان 1396 08:27 ق.ظ
این پاراگراف واقعا لذت بخش است که به بینندگان اینترنتی جدید کمک می کند که مایل باشند
به نفع وبلاگ نویسی.
std testing near me
دوشنبه 8 آبان 1396 07:50 ق.ظ
من این پست را به طور کامل در مورد شباهت بیشتر فن آوری های تا به امروز و پیشین خواندم
این مقاله قابل توجه است
std clinics near me
دوشنبه 8 آبان 1396 05:33 ق.ظ
شما در واقع آن را با ارائه خود را بسیار آسان به نظر می رسد اما
من این موضوع را واقعا درک می کنم که فکر می کنم هرگز درک نمی کنم.
این بیش از حد پیچیده و بسیار گسترده ای برای من به نظر می رسد.
من منتظر پست بعدی شما هستم، سعی خواهم کرد که قطع شود
از آن
myfreecams token
شنبه 29 مهر 1396 08:44 ب.ظ
هی، وبلاگ بسیار خوب!
real psychic readings
شنبه 15 مهر 1396 03:23 ب.ظ
بخش جذاب از محتوا. من به سادگی گم شدم
بر روی وبلاگ خود و در پایتخت سرمایه گذاری به
می گویم که من واقعا از پست های وبلاگ شما استفاده کردم.

به هر حال من به افزایش و یا حتی دستمزد شما موافقت میکنم که به سرعت سریع پذیرش می کنید.
Do compression socks help with Achilles tendonitis?
شنبه 1 مهر 1396 08:49 ق.ظ
It's very effortless to find out any topic on net as compared to books, as I found this article at this website.
cheap psychics
دوشنبه 20 شهریور 1396 12:53 ق.ظ
متشکرم برای ارسال شگفت انگیز شما! من کاملا از خواندن آن لذت بردم، شما می توانید یک نویسنده بزرگ باشید
مطمئن شوید که وبلاگتان را نشانه گذاری کرده اید و بعدا در زندگی خواهید بود.
من می خواهم خود را تشویق کنم تا پست های عالی خود را ادامه دهم
آخر هفته خوبی داشته باشی!
cheap phone psychic readings
یکشنبه 19 شهریور 1396 08:49 ب.ظ
من هر روز بازدید برخی از سایت ها و سایت های اطلاعاتی را برای خواندن مقالات یا بررسی، اما این وبلاگ مقالات با کیفیت با کیفیت ارائه می دهد.
cheap phone psychic reading
یکشنبه 19 شهریور 1396 07:45 ب.ظ
من همیشه برای خواندن پاراگراف در روزنامه ها، اما در حال حاضر به عنوان
من از این به بعد از وب استفاده میکنم از همین حالا از شبکه برای محتوای استفاده میکنم، به لطف وب.
Can you grow taller with exercise?
جمعه 13 مرداد 1396 01:27 ب.ظ
Fantastic goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you're just too great.
I really like what you have acquired here, certainly like what
you're saying and the way in which you say
it. You make it entertaining and you still care for to keep it wise.
I can not wait to read far more from you. This is really a terrific web site.
chaturbate token hack legit
پنجشنبه 12 مرداد 1396 08:05 ب.ظ
Admiring the time and effort you put into your blog and in depth information you
provide. It's great to come across a blog every once in a while that isn't the same outdated rehashed information.
Excellent read! I've saved your site and I'm adding your RSS feeds
to my Google account.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


محافظ پا استراتز مینی جاروبرقی USB گیاه همراه جیبی
عینک آفتابی مردانه BMW چای سبز لاغری تیما گردنبند Love
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox